KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599322
nr 1259 9322
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Interiör. Signerad, daterad 1974. Olja på pannå, 15x16
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:13:47
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann